درآمد فوری از اینستاگرام آیا ممکن است؟

اینستاگرام یک بازار بزرگ از افراد با همه رنج سنی است که براحتی می توانید محصول خود را به آنها بفروشید. خب لاید می گویید من که پبجی با فالوور بالا ندارم یا اصلا جنسی برای فروختن ندارم. یا حتی ایده ای برای تولید محتوا ندارم یا اینکه اصلا نمیتونم برم جلوی دوربین و از این صحبت ها.

ولی باید بدونی اگر این حرف ها رو همین الان دور نریزی تا ابد تو همین جایی که هستی میمونی و رشدی نمیکنی.

نیازی نیست بهت بگم که چند هزار هزار نفر فقط و فقط از را دلقک بازی تو اینستا پولدار شدن دیگه. احتمالا روزی بیست سی تا جدید میبینی خودت. ولی من اصلا هدفم اینا نیستن. میخوام از بازار پنهانی براتون بگم که خیلیا ازش هیچ اطلاعی ندارن.

اولین پکیجی که ما در سایت درآمد فوری قرار دادیم دقیقا داره درمورد همین بازار پنهان صحبت میکنه. اون بازار پنهان جوزه تبلیغات اینتاگرام که با اطلاعاتی که تو پکیج بهتون دادیم خیلی راحت می تونید از این بازار سهمی داشته باشید.

دومین بازار در اینستا فروش محصولات دیگرانه. که هم میشه بصورت افلییت و هم بصورت پورسانت فروشی ازش درآمد داشت. بیا یه مثال برات بزنم. دیجیکالا رو قطعا میشناسی. سایت دیجیکالا یک افلییت مارکتینگ قوی داره. تو کافیه یک حوزه از محصولات دیجیکالا رو انتخاب کنی که من حوزه محصولات آرایشی یا آشپزخونه و الکترونیکی رو بهت پیشنهاد میدم. فقط باید تو بخش افلیت دیجیکالا ثبت نام کنی و هر روز برای یه محصول تو اینستا تبلیغ کنی و لینک افلییت خودتو اونجا بزاری. هرکس از طریق لینک تو خرید کنه دیجیکالا بهت پورسانت میده به همین راحتی. من افرادی رو دیدم که با همین روش ماهانه بین 10 تا 50 میلیون تومن فقط از دیجیکالا درآمد داشتن. بزودی آموزشش رو ضبط و در همین صفحه بصورت رایگان قرار میدم.

تا براحتی بتونید با دیجیکالا درآمد کسب کنید اونم فقط با قرار دادن عکس محصول مد نظرتون تو اینستا. یا درست کردن فیلم از محصولی که خودتون خریدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست